uzun yıllardır ülkemizde ve ülke dışında özenle çalışmaya devam etmektedir. Özellikle de yatak örtüsü konusunda en modern tasarımlar ve en kaliteli kumaşlardan üretilen şık yatak örtüleri evin havasını bir anda değiştiren yatak odanıza, çocuk odanıza, bebek odanıza bambaşka bir hava veren özel tasarımları da bulabilirsiniz.

2013 ilkbahar yaz koleksiyonunu görücüye sunan Karaca Home oldukça renkli ve cıvıl cıvıl yazlık yatak örtüleri ile süslenmiş. Sıkça çiçek deseninin kullanıldığı genellikle çok renkli bir koleksiyondan oluşan ilkbahar yaz koleksiyonunda odanızın havasını değiştirecek içinizi açacak renk ve desenler hakim.

Mor, sarı, yeşil Karaca Homu un sıkça kullandığı renkler arasında olurken papatyalar bu yılın favori deseni olarak karşımıza çıkıyor. Yatak odanız için bulabileceğiniz bu şık örtüleri çocuk odası için farklı tarzda, genç odası için farklı tarzda ve bebek odanız için de farklı bir tarzda bulabilirsiniz.

Hem kalite hem de modernize edilmiş ürünler arıyor iseniz Karaca Home un koleksiyonunu gözden geçirmelisiniz. Ayrıca Karaca Home da bulacağınız nevresim takımlarında, dört adet yastık kılıfı, bir adet yorgan kılıfı, bir adet de çarşaf olmak üzere 6 parçadan oluşan takımlardır.Kategori: Dekorasyon Yazar: Admin Yorum yapılmamış Tarih: 5 Mayıs 2013