2013 koleksiyonunu açıkladı ve oldukça beğenildi. porselende bir marka olarak yerini almış olan Karaca özellikle 12 kişilik yemek takımı modelleriyle ilgi görüyor. Birbirinden şık ve özel tasarımlara sahip porselen yemek takımları yuvarlak ve kare yemek takımı olarak ayrılmaktadır. 2013’ün en beğenilen ve en tercih edilen modelleri kare yemek takımları oluyor. Özellikle çok modern ve çok şık bir görüntüye sahip olmasından dolayı kare yemek takımları bayanların ilk tercihi oluyor. Karaca porselen her yıl yeni desen ve tasarımlara sahip yemek takımları üretmekte ve kullanıma sunmaktadır.

Karaca porselenin yemek takımları içinde on iki yemek altlığı, on iki yemek tabağı, on iki salata tabağı, on iki çorba kasesi, on iki pasta ve tatlı tabağı, bir adet porselen çorba tenceresi ve takıma göre değişen çeşitli ekstra ürünler bulunmaktadır. Karaca porselen makinede rahatlıkla yıkayabileceğiniz ve desenlerinden birşey kaybetmeyen özelliğiyle de çok kullanışlı takımlar üretmektedir.

Tüm ihtiyaca ve tüm zevklere uygun sade, çok renkli, az desenli, çok desenli, çiçek desenli, asimetrik desenli gibi birçok farklı tasarıma sahip takımları bulabilirsiniz. Karaca porselende her yemeğiniz özel ve her öğününüz bir davet sofrasına dönüştürmek amaçlanmıştır.Kategori: Kadın, Mutfak Yazar: Admin Yorum yapılmamış Tarih: 19 Ocak 2013