Erkek giyim üzerine 1938’den beri faaliyet gösteren ve bir çok mağazası bulunan kiğılı erkek modasının kalbini oluşturan köklü mağazalardan biri. Kendine has tarzı ve kalitesiyle modayı yansıtan erkek ürünleri imal etmeye devam ediyor. 2012-2013 sonbahar kış koleksiyonunu görücüye sunan kiğılı erkek hırka modellerinde geçtiğimiz sezonun aksine baklava dilimi desenini hırkalarda çok fazla kullanmamış. Bu yıl çok daha sade ve soft renkler kiğılı 2012-2013 sonbahar kış koleksiyonunu oluşturan renkler.

Yeni sezonun modellerinde sıkça kullanılan desen kareler oluyor. Büyük, küçük ve kabartmalı olarak kullanılan karelerle şıklaştırılmış hırkalarda kış renkleri hakim, bu renkler; kahverengi, siyah, koyu yeşil, bordo, gri olarak karşımıza çıkıyor.

2013 kiğılı erkek hırkalarında düğmeli, fermuarlı, cepli, cepsiz, yakalı, yakasız her zevke ve her tarza uygun bir çok farlı model bulunuyor. Ayrıca hem sonbalarda hem de kışta kullanabileceğiniz kalınlıktaki hırkalar sıklıkla kullanılmış. Özellikle kabanınızın altına rahatlıkla giyebileceğiniz ve çok fazla kalın olmayan, daha şık bir görüntü sunan orta incelikte hırkalar tasarlanmış. Bunun yanında dilerseniz oldukça kalın hırka modellerini de bulmanız mümkün.Kategori: Erkek, Moda Yazar: Admin Yorum yapılmamış Tarih: 7 Ocak 2013