2013 kış modasının en önemli aksesuarlarından olan şapkalar hem bayanların hem de bayların daha trend bir görüntüye kavuşmasını sağlıyor. Özellikle bayanlarda büyük şapkalar 2013 kış modasında göze çarpıyor. Büyük ve yüzü neredeyse yarısına kadar kapatan şık bayan şapkaları bayanlara hem gizemli bir hava veriyor hem  de şıklığa şıklık katıyor. Bayan kışlık şapkalarda bu yıl kullanılan en önemli materyaller kadife, kaşe ve tafta ve tabiki son yılların modası deri oluyor.

 

Deri şapkalarda şıklığın yanında spor bir görüntüye ulaşmak isteyen bayanlar düşünülmüş ve spor şekilde tasarlanmış deri şapkaları daha çok görüyoruz. Kadife ve tafta şapkalar ise daha maskülem daha şık bir görüntü elde etmek isteyen bayanlar için düşünülmüş ve feminem bir görüntü sağlamış. Bunlar dışında süsten ve abartıdan hoşlanan bayanlara da bol tüylü ve desenli özellikle de leopar desenli şapkalar düşünülmüş. Spor kışlık bayan şapkalarda daha küçük modeller görüyoruz ve deri de bu tip şapkalarda ya tamamında ya da büyük kısmında kullanılmış. Deri ceketlerinizle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz şekilde deri şapkalar bulmanız mümkün.

Erkek kışlık şapka modellerinde ise bayanların aksine çok daha küçük tasarımlar görüyoruz. Abartıdan uzan ve daha çok şıklığın yanında spor bir görüntü veren şapkalar beylerin tercihi oluyor. Kulakları tamamen kapatan veya kasket biçiminde tasarlanan şapka modelleri en çok karşımıza çıkan şapka modellerinden oluyor.

Yukarıda hem bayanlar hem de baylar için 2013 kış modasında en çok beğenilen şapka modellerini bulacaksınız.Kategori: Erkek, Kadın, Moda Yazar: Admin Yorum yapılmamış Tarih: 2 Ocak 2013