2012’den kalma dar streç kotlar, taytlar ve kalın desenli çoraplar 2013 modasında da devam ediyor. Bu kıyafetlerin üzerine de bayanların en çok tercih ettiği kıyafet tipi tunik modelleri oluyor. Uzun tunik modelleri tayt kombinleri en moda kıyafet çeşitleri. Özellikle kış aylarında örgü tunikleri tercih eden bayanlar için birbirinden farklı ve birbirinden şık tunik örgü modellerini bulmak mümkün. Daha çok spor giyimde tercih edilen tunik modelleri hamile bayanların da bir numaralı kıyafet tercihi. Ayrıca kilo problemi olan bayanlarda da dökümlü tunik örnekleri hem kalça bölgesindeki fazlalıkları hem de göbek bölgesindeki fazla kiloları mükemmel bir şekilde gizleyerek çok daha ince ve zarif bir görüntüye ulaşmanızı sağlıyor.

Yeni moda örgü tunik modellerde saç örgüsü sıkça kullanılan örgü modelidir. Bunun yanında düz örgü tunikler de giyimde tercihini sadelikten yana kullanan bayanların tercihi oluyor. Örgü tuniklerin yanında gömlek tunikler de hem yaz hem kış modasının çok kullanılan kıyafetleri arasında yerini alıyor. Kış modasında hem uzun kollu hem de kısa kollu tunikleri bulmak mümkün.

Kullanış bakımından daha çok uzun kollu tunik örnekleri kış için çok daha kullanışlı ancak sonbahar veya kışın son günleri için en ideal tunikler kısa kollu oluyor. Tunik boyları eskiye göre çok da uzun değil kalça altında biten ve bacakların tamamını açıkta bırakan tunikler yeni dönemin tunik modasında göreceğimiz tunik modellerinden.Kategori: Kadın, Moda Yazar: Admin Yorum yapılmamış Tarih: 1 Ocak 2013