2013 saç modası 2012’den kalma doğallık modasına devam ediyor. Abartı olmayan doğal saç yapınızı bozmadan bu yılın modasına kolaylıkla ayak uydurabilirsiniz. 2013 Yılının en moda saç renkleri mat ve kahverengi tonları ve sarı tonlarıdır. Saçınızın yapısına ve teninize göre en moda saç renklerinden birini tercih edebilirsiniz. Yeni sezon saç renklerinde ağır basıyor. Özellikle çok canlılıktan uzak mat renkler 2013 kış saç rengi modasında başı çekiyor.

Sarılarda platin sarısı dediğimiz beyaza kaçan sarı renk tarih oldu. Kesinlikle bu tarz saç renkleri 2013 modasında yer almıyor ve doğallığı da yansıtmıyor. Sarı saç renklerinde daha doğal sarı renklere yani saman sarısı, bakır sarısı gibi renklere ağırlık veriliyor.

Kızıl tonları; kızıllarda da tıpkı sarıda olduğu gibi bakır kızıllar ön planda kırmızıya yakın kızıl tonlar demode oluyor. Daha çok siyaha yakın ve hafif parlaklık veren kızıllar en moda kızıl tonları oluyor.

Kahve tonları; kahve tonlarında sarıya çalan kahveler, karamel kahve ve ceviz kabuğu tonları 2013 modasında yerini alıyor.

Kış saç renkleri 2013‘te patlayan ve dikkat çeken keskin renklerden oluşmuyor. Aksine daha durgun, sakin ve kış renklerinin hakim olduğu mat ve koyu renklerden oluşuyor.

renk katoloğu

Saç rengi seçerken doğal saçınızın tonlarına uygun renkler seçerseniz risk almamış olursunuz ve teninize de en uygun renk budur. Çok canlı ve marjinal renkler kullanımı zor olan renklerdir ve yüzünüzü soluk renksiz göstereceğinden sürekli ağır makyaj yapmanızı gerektirecektir.

Eğer 2013’ün moda saç renklerini görmek istiyorsanız aşağıdaki galeride bulabilir ve teninize uygun olanı seçerek uygulayabilirsiniz.Kategori: Kadın, Moda Yazar: Admin 15 yorum yapılmış Tarih: 12 Aralık 2012

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

15 Yorum var.

 1. 10.sıradaki saç renginin ismini yazabilir misiniz

 2. 9. sıradakinin rengini de öğrenebilirmiyiz?

 3. 3. sıradaki saç renginin ismini öğrenebilir miyim?

 4. 3. sıradaki saç rengi Ekstra Yoğun Küllü Sarıdır.

 5. meraba 10 siradaki boyanin numarasini ve ismini ogrene bilirmiyim yazarsaniz cok memnun olurum

 6. 10 sirada ki boyunin numarasi kac oldugunu ogrene bilirmiyim

 7. 10. sıradaki saç renginin adı Bakır Koyu Sarı olarak geçmektedir. Numarası Loreal katoloğunda 8.4’tür. İlginize teşekkürler.

 8. Resimdeki kızlardan 3.sutundaki bere takmış kızın saç rengini bilen yada fikri olan varmı
  Yardımcı olursanız çok sevınırım.tam ne olarak geçiyo acabaa

 9. Bereli bayandaki saç rengi küllü kahvedir.

 10. sondan ikinci sıradaki saç renginin adı nedir acaba

 11. 7.1 ve 6 oyrene bilirmiyim

 12. Bu saç renkleri süper ya oldukça faydalı bir yazı olmuş teşekkürler.

 13. Renkler çok hoş

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.