Adil Işık 2013 elbise koleksiyonunu görücüye sundu ve her sezon olduğu gibi bu sezonda oldukça beğeni topladı. Farklı ve zarif tasarımların adresi Adil Işık yeni sezon elbiseleriyle de farkını ortaya koydu. En çok da abiye modelleriyle dikkati çeken Adil Işık elbise modelleri uzun elbiselerle ve kış sezonuna da uygun abiyelerle kalite ve modayı bir arada sunan bir tasarım olarak karşımızda.

Zarafet denince uzun elbiseler akla gelir ancak bu zarafeti tulumlarda da Adil Işık koleksiyonunda bulmak mümkün. Abiye modellerde de tulum konseptini şık bir biçimde kullanan ünlü tasarımcı Adil Işık tulum modasını daha uzun bir süre devam ettireceğe benziyor.

Adil Işık’da her beden tipine ve her yaş grubuna uygun her tazı yansıtan ve modanın son örneklerini göreceğiniz elbiseleri bulabilirsiniz. Örneğin günlük bir elbise arıyorsanız bu günlük elbiseyi hem günlük olarak hem de farklı aksesuarlarla hareketlendirerek gece kıyafetine dönüştürebileceğiniz şekilde tasarlanmış Adil Işık elbiseleri bu açıdan da çok kullanışlı.

Modanın adresi Adil Işık yeni elbise koleksiyonunda daha çok yeni yıl konseptine uygun kırmızı elbiseleri bulacaksınız. Yeni yıla şık ve geceye uygun girmek için bu elbiselere göz atmanızda fayda var. Dilerseniz tulum şeklinde dilerseniz uzun elbise ya da kısa elbise şeklinde bulabileceğiniz abiyeler çok beğenildi. Yukarıda 2013 Adil Işık elbise koleksiyonunun en nadir parçalarını bulabilirsiniz.Kategori: Kadın, Moda Yazar: Admin Yorum yapılmamış Tarih: 28 Aralık 2012