Bebek hazırlıkları yaparken unutulmaması gereken bir eşya da . Bebek doğduktan sonra gelen hediye altınların bebeğinizin üzerine takılması yeri şık bir yastığa takılması çok daha güvenli ve hoş olacaktır. Bunun için de birbirinden sevimli ve birbirinden şık altın yastıkları yapabilirsiniz. Bilindiği üzere 2013’te bebek süsleri oldukça moda. Kapı süslemeleri ev süslemeleri, bebek odası süslemeleri gibi. Bu süslemelere uygun süslü ve sevimli bir bebek kullanabilirsiniz. Bebek altın yastıklarını kendiniz tasarlayarak dikebileceğiniz gibi satın da alabilirsiniz.

Kız ve erkek bebekler için farklı farklı birçok altın bebek yastığı bulunuyor. Ancak en moda olanı bonbon şekli verilmiş bebek yastıkları. Hem kullanım alanına uygun bir tasarım hem de çok sevimli olan bonbon şekeri bebek altın yastıklarını kız bebek için pembe, mor ve erkek bebek için de mavi, sarı, yeşil olarak tasarlayabilirsiniz.

Süsleme için de tüller, boncuklar, kurdeleler, pullar kullanabilirsiniz. Eğer kare, dikdörtgen ya da yuvarlak bir yastık modeli düşünüyorsanız yastığınızın ortasına sevimli ayıcıklar ya da çizgi film karakterleri dikebilirsiniz. Bir diğer yastık modeli ve yeni yeni moda olanı da kalp şeklinde ve yıldız şeklinde olan altın yastıkları. Ayrıca yastık üzerine işleme ile yazılar da yazabilirsiniz. Bebeğinizin adını yazabileceğiniz gibi bebeğinize küçük bir hoş geldin notu da yazabilirsiniz.Kategori: Hobi, Kadın Yazar: Admin Yorum yapılmamış Tarih: 3 Ocak 2013