Deri ceket furyası son bi kaç yıldır sürüyor. 2012-2013 modasında da deri ceket modelleri yenilenerek yerini aldı. Bayanlarda bu yıl yazdan kalma renkler daha çok kullanılıyor. Kırmızılar, sarılar, pembeler deri ceketlerde de kendini gösteriyor. Bol metal ve fermuar kullanılan modeller de spor deri ceketlerin en çok kullanılan aksesuarı oluyor. Bayanlar deri ceket seçiminde daha çok dar ve vücudu saran modelleri tercih ediyor. Mat veya parlak deri konusunda karar vermek içinse kullanım alanınızı düşünmek size yardımcı olacaktır.

Erkeklerde deri ceketlerde de bu yıl daha fazla renk görüyoruz. Özellikle açık kahve ve taba renkleri sıkça karşımıza çıkan modeller. modelleri genel olarak hem klasik hem spor çizgilerde kendini gösteriyor. Bu bakımdan da kullanım alanı daha geniş. Deri ceket fiyatları suni veya hakiki deri  oluşuna göre fiyat farklılığı göstermektedir. Ortalama fiyat aralığı 200 lira ile 5000 lira arasında değişmektedir.

ve Muhafazası : Deri oldukça şık bir kıyafet olmakla birlikte kullanımı ve muhafazası da bi o kadar dikkat ister. Deri kıyafet veya ceketlerinizi muhafaza ederken eğer dolapta muhafaza ediyorsanız mutlaka askı  kullanın ve asarak bekletin. Rafta saklamak içinse kesinlikle büküp katlamamaya dikkat edin. Deriyi kırarak uzun süre bekletirseniz yıpranacaktır. Mümkünse bir kutuya koyarak ezilmesini önleyecek şekilde saklamanızı kesinlikle tavsiye ederim.Kategori: Erkek, Kadın Yazar: Admin 1 yorum yapılmış Tarih: 1 Kasım 2012

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

1 Yorum var

  1. 11/11/2011 13:47 Kullanıcı adı: sevim Yakın zamanda haardl rengini e7ok sevdiğimi ve bir kombinde babet yerine topuklu tercih ettiğimi sf6ylemiştim ve senin kombinin buna biraz daha yakın ama hala mesela o eteğin altında biraz daha ince topuk bir ayakkabı tercih edebilirim diye dfcşfcnfcyorum.

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.