Erkek modasının bir numaralı giysisi haline gelen blazer ceketler bu kış da en çok satılanlar arasında. Spor ve klasik giyimi birlikte yansıtan ve şık bir görünüm veren blazer ceketlerde bu kış geçtiğimiz sezona göre daha koyu renkler moda. Bunun yanı sıra armalı blazer ceketler de demode oldu. Bunun yerine daha sade ve daha klasik çizgiler taşıyan modeller göreceğiz. Blazer ceketleri tişörtlerle kullanmaya alışmıştık kışın gelmesiyle birlikte de boğazlı kazaklarla birlikte görmeye başlayacağız.

Yeni blazer ceket koleksiyonlarında kareli desenleri de oldukça sık göreceğiz. Bunun yanında fitilli kadife de blazer ceketlerde yeniden moda oluyor. Blazer ceket alırken kesinlikle dikkat etmeniz gereken üzerinize tam olarak oturması ve özellikle de bel kısmınızdan sizi sarmasıdır. Eğer göbek probleminiz varsa kesinlikle tek düğmeli modelleri kullanmamalısınız iki düğmeli modeller bu konuda imdadınıza yetişecektir. Ayrıca belden oturtmalı modeller de omuzlarınızı daha geniş gösterirken daha atletik bir görünüm kazanmanızı da sağlayacaktır.

Bu sezon da geçen sezon olduğu gibi blazer ceket fiyatları kullanılan kumaşa, desene ve markaya göre değişiyor. Fiyatlar 100 lira ile 500 lira arasında seyrediyor.

Aşağıda sizin için seçtiğim modellere bir göz atarak siz de fiziğinize uygun modeller konusunda bir fikir edinebilirsiniz.Kategori: Erkek Yazar: Admin Yorum yapılmamış Tarih: 29 Ekim 2012

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.