2013 Yılına gireceğimiz bu günlerde kış artık etkisini fazlasıyla göstermeye başladı. Bu kış günlerinde soğuktan korunabilmeniz için şık ve gösterişli kabanlar kullanabilirsiniz. Bu yazımızda siz erkekler için 2013 yılının modası erkek kaban modellerini tanıtmak istedik.

2012 Yılında bol ve uzun kabanların modası vardı. Bu yıl ise daha dar ve daha gösterişli kabanların modası geldi. Sizde kendinize 2013 yılında belirlediğimiz kabanlardan alabilirsiniz.

Morhipo ve markafoni gibi alışveriş sitelerinde fazlasıyla karşılaşabileceğiniz kaliteli markaların kaban modellerinden en şık ve en gösterişli olanlarını erkek kaban modelleri galerimizden bakabilirsiniz.

2013 yılının kaban modasında çift sıra düğmeli kabanlar daha çok satılmaktadır. Oldukça şık duran bu kabanları hem takım elbisenin üstüne hemde spor giyiminizde kullanabileceksiniz. Daha kalın kabanlar yerine ince ama sıcak tutan kumaştan yapılan kabanlar daha kullanışlı ve modern durmaktadır.

Kaban seçimi yaparken atletik vücuda sahip olan erkekler daha dar kesim bir kaban modeli seçerken, biraz kilolu erkekler ise daha modelini seçebilirler. Kısa boylu erkeklerin ise modeli tercih etmemesini öneririz. Ayrıca 100TL ile 1000TL arasında değişmektedir.

Galeriye eklediğimiz bu şık ve kaban modellerini alışveriş sitelerinden veya alışveriş merkezlerindeki mağazalardan kolaylıkla bulabilirsiniz.Kategori: Erkek, Moda Yazar: Admin 2 yorum yapılmış Tarih: 9 Aralık 2012

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

2 Yorum var.

  1. Kaban seçimi konusundaki bilgilendirme için teşekkürler

  2. sizlere katılmıyorum, kedi uzanamadığı ete mındar dermiş. Buradaki Bayan mont molelderi nden sizde varmıda bf6yle konuişuyorsunuz.Deri mont molelderi ve bayan ceket molelderi ie7inde aynı dfcşfcncedeyim.

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.