Son zamanları en moda spor markalarından olan Hummel ayakkabı, eşofman, tişört, çanta, mont, ceket, switşört gibi her tür spor giyim ve aksesuarlarını bula bileceğiniz bir markadır. Sportif bir tarzı olan Hummel hem spor hem şık olarak boy göstermektedir. 2012, 2013 son bahar kış koleksiyonunu yayınlayan Hummel özellikle ayakkabıları ile oldukça ilgi gördü. Kalitesi ile bir çok ünlünün de tercih sebebi olan Hummel dünya starları tarafından da kullanılmaktadır. Bu ünlülerden bazıları; Pink, Jennifer Lopez, Paris Hilton, Ashlee simpson, Carmen Electra, Justin Timberlake, Jessica, Anna Vissi dir.

Her türlü renk ve model seçeneklerini bulabileceğiniz Hummel marka ürünleri ayırt edici kılan amblemidir. Bu amblem eşofman altlarında kenarlarda boydan boya ceketlerde kol kısımlarında boydan boya kullanılmaktadır. Sıklıkla sahtesi üretilen Hummel ürünlerinin orijinali için Hmmeel mağazalarından almakta fayda vardır.

Ayakkabı modellerinde bilekli ve bileksiz olmak üzere iki çeşit model bulunmaktadır. Erkek Hummel ayakkabı  modellerinde bileksiz modeller daha çok tercih edilir iken renk olarak sade ve koyu renkler erkeklerin en çok tercih ettiği Hummel ayakkabı tipidir. Bayanların ise erkeklerin aksine ilk tercihi bilekli modeller olup çok renkli modeller daha çok tercih edilmektedir. 100 lira ile 700 lire arasında değişmektedir. Ayakkabının tasarımı fiyatta belirleyici etkendir. Yukarıda 2013 Hummel ayakkabı modellerini göreceksiniz.Kategori: Erkek, Kadın, Moda Yazar: Admin Yorum yapılmamış Tarih: 6 Ocak 2013