Kemal tanca 2012-2013 erkek kış koleksiyonuyla yine oldukça ilgi gördü. Kemal Tanca erkek ayakkabılarında bu yıl kış için kısa botlar oldukça şık ve kullanışlı. Özellikle siyah ve kahve ağırlıklı bir koleksiyon hazırlayan Kemal Tanca yıllarca kullanabileceğiniz bir kalite sunuyor. Ayrıca artık internet üzerinden alışveriş imkanı da sunuyor. Eğer sizde evinizden, iş yerinizden oturduğunuz yerde Kemal Tanca ayakkabı modellerini satın almak isterseniz burayı tıklayarak Kemal Tanca’nın online alışveriş sitesine ulaşabilirsiniz. Buradan indirimli ürünleri de rahatlıkla takip edebilir ve fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Kışlık modeller arasında kunduralar da mevcut daha klasik bir kullanım için hem de kış için kunduraları da değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda rahatlıkla spor yapabileceğiniz veya günlük kullanabileceğiniz spor ayakkabı modellerine de gözatabilirsiniz.

Kışlık ayakkabı satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç noktayı sizinle paylaşmakta fayda görüyorum. Öncelikle mümkün olduğunca az dikişe sahip ayakkabılar seçmenizi tavsiye ederim. Bunun yanında kış aylarında ayakkabılarınızın veya botlarınızın daha çok yıprandığı bir gerçektir. Bu yüzden ayakkabılarınızı saklarken kırılmamasına özen gösterin ve mümkünse içerisine kağıt doldurarak kaldırın.

Kemal Tanca ayakkabı fiyatları 100 lira ile 400 lira arasında değişiyor.

Dilerseniz siz de sizin için seçtiğim ve en çok ilgi gören Kemal Tanca 2012-2013 modellerine göz atabilir ve fikir edinebilirsiniz.

2014 Kemal Tanca Ayakkabı modellerini buradan görebilirsiniz.



Kategori: Erkek, Moda Yazar: Admin 1 yorum yapılmış Tarih: 21 Kasım 2012

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

1 Yorum var

  1. ayakkabılar harıka ama yollar bozuk

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.