Opak çoraplarla birlikte kullanılan kışlık şort modelleri 2013 kış modasında da geçtiğimiz yıl olduğu gibi devam ediyor. Ağırlıklı olarak kış renklerini taşıyan kışlık şortlarda süper mini veya diz üstüne kadar uzanan modelleri bulmak mümkün. Daha çok kaşe ve deri şortlar kullanılarak hazırlanan kışlık şort modellerinde gece kombinleriniz için de kullanabileceğiniz payetli süper mini şortları da bulmak mümkün. Diz üstü uzun çizmelerle, kısa botlarla, topuklu ya da topuksuz olarak seçebileceğiniz çizme ya da botlarla birlikte şortları kullanabilirsiniz.

2013 kış modası şort kombinlerini şöyle sıralayabiliriz; süper mini kaşe koyu renk bir şort ile siyah opak bir çorap ve topuklu diz üstü deri uzun çizme üzerine giyeceğiniz boğazlı bir kazak ve üzerine de kaban ya da hava durumuna göre deri ceketle son derece şık bir görüntü yakalamanız mümkün. Şortunuzun tarzı sizin çıkış noktanız olmalı ve şorta göre diğer kıyafet ve aksesuarlarınızı seçerek şekillendirebilirsiniz.

Uzun şortlarla da genellikle kısa botları tercih etmekte fayda var kısa ve topuklu botlarla şortunuza takacağınız kalın şık bir kemer en uygun kıyfet kombinini yakalamanızı sağlayacaktır.

Şort kullanımında fizik de en önemli faktördür. Eğer çok kalın bacaklara sahipseniz kesinlikle şort kullanmayı tercih etmemelisiniz. Şort tüm dikkati bacaklara yönelten bir kıyafet olduğu için bacaklarınız göze batacak ve şıklıktan uzak bir görüntü oluşturacaktır.Kategori: Kadın, Moda Yazar: Admin Yorum yapılmamış Tarih: 2 Ocak 2013