Lcw özellikle çocuk giyim üzerine en çok tercih edilen ve beğenilen markaların başında geliyor. Başta sadece çocuk giyim üzerine üretim yapan firma zamanla büyükler için bay ve bayan kıyafetleri de üretmeye başlayarak müşteri potansiyelini genişletmeyi başardı. Ülkemizin her yerinde birçok mağazasıyla ürünlerini satışa sunan Lcw yılda iki kez hazırladığı koleksiyonlarıyla modayı çocuk giyiminde de yakından takip etmeyi sürdürüyor. Lcw mağazalarında kıyafet, çocuk iç giyim, çorap, ayakkabı, kaban, mont, çanta, kemer ve çeşitli aksesuarları bulabilirsiniz.

2013 Lcw sonbahar kış çocuk koleksiyonunu yayınladı ve yine oldukça renkli kıyafetler dikkati çekiyor. Çocuk kabanlarda büyük kabanların şıklığını aratmayacak kabanları, birbirinden şık ve sevimli elbiseleri bulabilirsiniz.

Lcw bildiğiniz üzere kaliteli ürünlerini oldukça uygun fiyatlarla satışa sunarak oldukça avantajlı bir alışveriş imkanı sağlıyor. Çocuk giyim üzerine özellikle ayakkabı mont, kaban gibi kıyafetlerde bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Lcw’nın en çok tercih edilen çocuk ürünleri arasında kız çocuk elbiseler ve erkek çocuk montlar geliyor. Başka yerde bulamayacağınız şıklıkla fiyatı bir araya getiren Lcw müşteri odaklı çalışarak müşterilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda ürünler üretiyor.Kategori: Moda Yazar: Admin Yorum yapılmamış Tarih: 21 Ocak 2013