Mondi mobilyada modayı yakından takip edenlerin ilk tercihi olan mobilya ve dekorasyon mağazalarının başında geliyor. 2013 modasının en çok tercih edilen mobilyalarının başında köşe takımları geliyor. Özellikle küçük alanlarda büyük kullanım alanı sağlayan ve hem alandan tasarruf etmek isteyenlerin hem de her alanı değerlendirebilmek isteyenlerin ihtiyacına tam karşılık veren köşe takımlarının en şık modellerini Mondi mağazalarında bulabilirsiniz. Her tarza ve her zevke hitap eden Mondi köşe takımlarında Osmanlı tarzından modern tarza, spor tarzdan klasik tarza kadar her tarza uygun ve birçok farklı renk seçeneğine sahip köşe takımlarını aşağıda bulabilirsiniz.

2013 model Mondi köşe takımlarında deri çok sık kullanılmış. Sadece siyah olarak değil farklı renklerde de kullanılan deri mobilyalara çok daha net bir görüntü kazandırmak için sıkça kullanılan malzemelerdendir.

Mondi mobilyada tek renk olarak da bulabileceğiniz köşe takımları çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Bunun yanında bazalı ve yataklı köşe takımları köşe takımı alacakların ilk tercihleri arasında. Köşe takımı alırken bunlara dikkat etmeniz çok işinize yarayacak ve köşe takımınızı daha işlevsel kullanmanızı sağlayacaktır.

Köşe takımları sadece küçük alanlar için değil büyük alanlar için de kullanılabilir. Özellikle de büyük alanlar için özel olarak tasarlanmış yanında puf veya koltuk bulunan köşe takımları geniş alanların ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacak biçimde tasarlanmıştır.Kategori: Dekorasyon Yazar: Admin Yorum yapılmamış Tarih: 23 Ocak 2013