Türkiyenin en büyük internet iletişim araçlarından biri olan (messenger) kayıt olmak çok kolay. Sizde kendinize yeni bir adresi alarak arkadaşlarınızla, eşinizle dostunuzla internet üzerinden görüntülü konuşabilir, dosya paylaşımı yapabilir ve hatta oyun oynayabilirsiniz.

programını öncelikle bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor. (MSN) uygulamasını bilgisayarınıza indirdikten sonra yeni bir msn adresi alarak kayıt olabilir arkadaşlarınızın msn adreslerini kişi listenize ekleyerek ücretsiz bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. İnternet kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu msn kullanmaktadır. Sizde bunların arasında yer almak için yapacağınız şey msn üye olma formunu doldurup bir msn adresi almaktır.

Msn kayıt olmak için buraya tıklayıp, açılan sayfadaki formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Msn kayıt olma formunu doldururken sizden istenilen diğer e posta adresi bölümüne “Veya bir güvenlik sorusu seçin” e tıklayıp güvenlik sorusu ve istediğiniz bir cevabı vererek geçebilirsiniz. Msn kaydol formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra kabul ediyorum butonuna tıkladığınızda belirtmiş olduğunuz kullanıcı adınıza ait bir hotmail hesabı ve msn adresine sahip olacaksınız.

Msn Kayıt Ol

Yeni bir msn adresini aldıktan sonra bilgisayarınızda kurmuş olduğunuz Windows Live Messenger uygulamasını açıp hotmail adresinizi ve şifrenizi yazıp oturum aç diyerek bağlanabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda windows live messenger uygulaması yoksa buraya tıklayarak bilgisayarınıza son sürüm windows live messenger programını indirebilirsiniz.

Windows live messenger uygulamasını bilgisayarınıza indirip kurmak için buraya tıklayınız, ve açılan sayfada “Messenger edinin” butonuna tıklayınız. İndirdiğiniz dosyayı bilgisayarınıza kurarak windows live messenger uygulamasına sahip olacaksınız.

Msn kayıt olmak ve programı kurmak konusunda bir sorun yaşarsanız konu altından bizimle paylaşarak yardım alabilirsiniz.Kategori: İnternet Yazar: Admin 7 yorum yapılmış Tarih: 9 Aralık 2012

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

7 Yorum var.

  1. çok güzel

  2. kaydolmak istiyorum

    lütfen olsun

  3. msnye kaydolmak istiyorum

  4. ben 14 yaşındayım urfada
    büyüdüm.

  5. Arkadaşlar nasıl kaydoluyor 1000 siteye girdim hep aynı şey üye olamıyorum.Lütfen yardım edin.

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.