En az gelinlik kadar mühim olan ve seçmesi de bir o kadar zor olan nişanlıklar yeni sezonda görücüye çıktı. Nişanlıklar bu sezon oldukça farklı ve zevkli tasarımlara sahip.

Nişanlık seçerken; nişanınızı nasıl yapacağınız çok önemli. Eğer nişanınız sade ve yakınlar arasında olacaksa kıyafetiniz de ona göre olmalı. Aksi taktirde abes ve abartılı bir görünüm oluşturabilirsiniz. Bu yüzden bu tarz bir nişanda giyeceğiniz kıyafet sade fakat çok şık ve zarif olmalı. Fazla pullu veya çok kabarık nişanlıklar bu tarz nişanlar için çok da uygun düşmeyecektir.

Nişanınız bir düğün havasında ve geniş mekanda yapılacaksa nişanlığınız da zevkinize göre şahşahalı olabilir. Böyle bir nişanda aşırı sade ve sıradan bir kostüm seçmek hata olur. Nişanın yıldızı siz olduğunuza göre en güzel kıyafet ve dikkatleri üzerinde toplayacak kıyafet de size ait olmalı. Bu tür nişanlarda özellikle kabarık veya tafta kumaştan elbiseler kullanabilirsiniz.

Nişanlık için en uygun renkler; kırmızı, pembe, mor, gece mavisi, yeşil olabilir. Bunun dışında beyaz ve siyah fazla tercih edilmemelidir. Öyle ki; siyah fazla ciddi ve günün özelliğine, sizin konumunuza çok uygun değildir. Beyaz düğününüzde kullanacağınız için iki defa gelinlik giymiş imajı verecektir.

Nişanlık fiyatları 1000 TL ile 5000 TL arasında değişmektedir.  2013’ün en moda nişanlıklarını arıyorsanız aşağıdaki resimlerde bulabilirsiniz.Kategori: Kadın, Moda Yazar: Admin Yorum yapılmamış Tarih: 3 Aralık 2012