Örgü modelleri arasında bebeklere en çok örülen örgü tipi yelekler ve süveterlerdir. Birbirinden sevimli ve güzel süveterleri kendi ellerimizle örüp bebeğimizin üzerinde görmek çok hoş bir duygudur. Kış aylarında bebekler çok kalın kazaklarda bunalırlar ve rahat hareket edemezler. Bunun yanında uykudan uyanan bebekler genellikle terli olur ve üşütmemeleri için hemen üzerlerine bir şeyler geçirmeleri gerekir. Tüm bu işlevlerin hepsini bir arada gören bebek kıyafeti de süveterlerdir. Aynı zamanda süveterler bebeğinizin rahat hareket etmesini sağladığı için de bebeğiniz çok rahat kullanabilir.

Kız bebek süveterlerinde genellikle canlı renkler, çiçek desenleri, kurdeleler, boncuklar, pullar, ponponlar kullanarak çok daha sevimli hale getirebilir ve süsleyebilirsiniz. Ayrıca tek tip süveterler de tarihe karıştı ve maharetli bayanların yeni süveter fikirleriyle hem çok farklı hem de çok daha rahat kullanılabilecek şekilde tasarlanmış süveter örnekleri bulmak mümkün. Örneğin süvetere omuz kısmından bir kaç düğme yeri bırakmak bebeğinizin süveteri çok daha rahat giyebileceği ve çıkarabileceği şekilde tasarlamanın bir şekli olabilir. Bunun yanında koltuk altından başlayarak komple düğmeli şekilde yapacağınız süveter de bebeğinizi rahatsız etmeden ve çok rahat bir biçimde kullanacağı bir süveter haline getirecektir.

Erkek bebek süveterlerinde de araba, top motifleri kullanarak bebeğinizin süveterini farklılaştırabilir ve yenip yeni tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Yukarıda gördüğünüz yeni örgü süveter modellerinden de faydalanarak farklı süveterler örebilirsiniz.Kategori: Kadın, örgü Yazar: Admin 1 yorum yapılmış Tarih: 2 Ocak 2013