Pierre Cardin 1957 yılından bu yana erkek giyim üzerine koleksiyonlar hazırlamakta ve satışa sunmaktadır. Kalite ve stilin markası haline gelen Pierre Cardin bu yıl da erkek moda katoloğunu yayınladı ve özellikle erkek gömlekler çok beğenildi. Kışlık erkek gömlek modellerinde ağırlıklı olarak kareli ve çizgili desenler kullanılmış ve Pierre Cardin kendi tasarımından ve kendi stilinden şaşmayarak yine oldukça sade ve bir o kadar da net çizgilere sahip tasarımlarla gömlekler üretmiş. Desenli ya da sade erkek gömleklerini Pierre Cardin tasarımları arasında bulmak mümkün. Özellikle kışlık gömleklerde spor modellerde oduncu gömlekler koleksiyonun en önemli parçasını oluşturuyor.

Kazaklar ve ceketlerle kullanılabilecek şekilde, dilerseniz spor dilerseniz klasik giyimde kullanabileceğiniz Pierre Cardin erkek gömlek modelleri yeni yıl konseptini de taşıyor. Ayrıca yeni yıl fırsatı olarak Pierre Cardin mağazalarında büyük indirimlerle buradaki gömlekleri bulabilirsiniz. Yeni yıl fırsatlarında fiyatlar neredeyse yarı yarıya indirilmiş ve modanın takipçilerini bekliyor.

Erkek giyimde Pierre Cardin erkek gömleklerinin yanı sıra aradığınız tüm erkek ürün ve aksesuarlarını da bulabilirsiniz.Kategori: Erkek, Moda Yazar: Admin Yorum yapılmamış Tarih: 31 Aralık 2012