Sevimli Panda TV Videoları Araçları Öğretiyor

Düzenlemiş olduğumuz videolarda Sevimli Panda TV videoları araçları öğretiyor özellikle küçük yaştaki çocukların etrafa meraklı gözlerle bakarken gördükleri hakkında sürekli soru sormaktadırlar. Öğrenmeye yatkın olan beyinleri algılama konusunda da çok hassastır. Sevimli panda tv youtube kanalında yayınlanmak üzere hazırladığımız videolar çocukların bu meraklı bakışlarına cevap verebilecek niteliktedir. Genel olarak düşünüldüğünde çocukların düşünce yapısı iç güdüsel olarak her konuda öğrenmeye yatkın bir yapıdadır. Burada dikkat edilmesi gereken konu doğru öğretme tekniğini tespit edebilmektir.

Hazırladığımız videoları çocuk gelişim uzmanları tarafından detaylı incelemesine tabi tutmaktayız. Çünkü yanlış öğretilen bir konu düzeltilinceye kadar çocukların bilinçaltında yanlış olarak kalacaktır. Çocuk gelişim uzmanlarının tavsiyesi olan oyunda çocuklar daha iyi eğitilir düşüncesine sadık kalarak bütün videolarımızı oyun havası içerisinde çocuk seslendirmesi olarak yapmaktayız. Çalışmalarımızın genel amacı sonuç itibari ile özellikle bu videomuzda sevimli panda tv videoları araçları öğretiyor. Çünkü çevremizde dolaşan araçlar çeşitli amaçlara hizmet ederek çocukların ilgisini çekmektedir.

Özellikle sık kullanılan binek araçlarının dışında kalan iş makineleri ortaya çıkarmış olduğu hareketler ile dikkat çekici olmaktadır. Çocuklar özellikle çeşitli renkteki uyarı ışıklarıyla farklılık yaratan iş makineleri ve ambulans araçları hakkında daha çok meraklı olmaktadırlar. Bizde bu konuda eğitici ve öğretici olabilecek nitelikte videolar hazırlamaktayız.

Hazırladığımız videoda çocukların görüş alanına giren ambulans, kepçe, dozer, itfaiye, helikopter, çöp kamyonu, tren, traktör tek tek işlenerek hazırladığımız video içinde çocukların daha iyi tanıması sağlanmaktadır. Eğitici ve öğretici olan sevimli panda tv videoları araçları öğretiyor videosu gibi benzer çalışmalar içerisinde kullanılan araçların renkleri gerçek görünümlerini yansıtacak şekildedir. Özellikle ambulans ve itfaiye uyarı yazıları ve renkleri standart olarak gerçek yapılarını yansıtıcı nitelikte videolara yerleştirilmektedir.

Videoları seyredebilmek için youtube kanalına bağlantı kurmanız yeterlidir. Bunun için akıllı telefonunuza veya diğer mobil cihazlarınıza youtube uygulamasını indirerek her defasında arama yapmanıza gerek kalmadan doğrudan videolara bağlantı sağlayabilirsiniz. Günlük işlerinizi yaparken videoları birbiri ardına açılacak şekilde hazırlayarak çocuğunuzun video seyretmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda videolarda yer alan oyuncakları çocuklarınıza temin ettiğinizde video eşliğinde el becerilerinin gelişmesini hayal dünyalarının genişlemesini sağlayabilirsiniz.

Taşıtları Öğreniyoruz Çocuk Videosu

Videoda yer alan ilk taşıt olarak kepçe özellikleri olan ne işe yaradığı kabiliyetleri hareket ettirilerek gösteriliyor. İkinci olarak kepçenin toplamış olduğu kum, çakıl ve toprak kum kamyonuna bizzat yüklenerek göstermektedir. Damperli kamyon kasasını kolayca kaldırarak üzerindeki yükü boşaltmaktadır. Bu iki taşıtla başlayan videonun içeriğinde sevimli panda tv videoları araçları öğretiyor. Bir sonraki iş makinesi dozer olmaktadır.

Dozerler sert zeminleri kazarken çok güçlü olmalarından dolayı taşları ve kayaları kolaylıkla temizlemektedir. Kepçe ve damperli kamyon, dozer gerçek kullanım alanında sarı renkli olması nedeniyle öğretici nitelikteki videomuzda da aynı renklerde minyatür boyutta kullanılmaktadır. Bir sonraki araç sokaklarda bulunan çöpleri toplayarak temiz bir ortam yaratan çöp kamyonudur. Sıradaki araç toplu taşıma aracı olarak kullanılan çift katlı otobüstür.

Kırmızı renkte olan bu otobüs diğer otobüslere göre daha fazla yolcu almaktadır. Sıradaki araç çok sayıda kişinin vagonlarına binerek yolculuk yapmasını sağlayan tren olmaktadır. Videomuzda yer alan bu tren daha önceli Videolarımızda da yer alan oyuncak trenlerden olan Henrry isimli oyuncak trendir. Raylar üzerinde birçok vagonu çeken trenler çıkardıkları sesler ile de dikkat çekmektedir. Bir sonraki araç sesi ile herkesin dikkatini toplayan ve yangın habercisi olan kırmızı renkli itfaiye olmaktadır.

Kırmızı renk alevi temsil ettiğinden bütün itfaiyeler kırmızı renge boyanmaktadır. Bir sonraki araç yeşil renkli bir traktördür. Bundan sonra gelen uçabilen ve sesi ile gökyüzüne bakmamızı sağlayan helikopterdir. Tanıtımı yapılan bir sonraki araç ise sarı rengi ile ve daması ile yol üzerinde her noktada yolcu alabilen taksi olmaktadır. En son aracımız can kurtarıcılığı ile tanınan ve sesi duyulduğunda herkesin içini ürperten ambulanstır.Kategori: Tanıtım Yazar: kemal kuyu Yorum yapılmamış Tarih: 12 Ağustos 2017

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.