2013 yılının en gözde mobilyalarından biride Vestiyerler. Genelde giriş kapısında ve geniş alana sahip bölgelere evin tasarımına uygun renkte ve dizaynda yerleştirilir. Metal, sunta, meşe gibi bir çok altyapı malzemesinden yapılan vestiyerler göz zevkinize göre özenle yapılmaktadır. Evin tasarımı bakımından göze en çok hitap eden mobilya vestiyerdir. Eve giren yeni bir kişinin ilk göreceği mobilya vestiyer olduğu için ayrı bir önem teşkil etmektedir.


2013 yılında en çok mobilya vestiyerler kullanıcıların göz zevkine hitap etmekte ve en çok beğenilmektedir. Genelde satılan vestiyer modelleri ortalama 300 TL ile 5.000 TL arasında değişmekte olup genişlik yükseklik ya da yapıldığı maddenin cinsine göre değişmektedir.

Yeni yıl model vestiyerleri genelde aynalı ve sürgü kapaklı modellerdir. Hem kullanışlığı ve göz zevki bakımından sürgü kapak önem arz etmektedir hem de dağınıklığı ortadan kaldırmaktadır. Vestiyer Modelleri bakımından istikbal markası öne çıkmaktadır. Çekmeceli ve aynalı modeller en çok satan modellerdir. Vestiyer fiyatları ise istikbal mağazasın da 800 TL ile 4.000 TL arasında fiyatları değişmektedir. Aynı zamanda sürgü kapak arkasında bulunan çekmeceli bölümler ile ayakkabılarınızı saklamak hem kolay hem de karışıklığı ortadan kaldırmaktadır.

Kaynak: vestiyer modelleriKategori: Dekorasyon Yazar: Admin Yorum yapılmamış Tarih: 25 Aralık 2012