Vodafone internet ve cepnet paketini iptal etmek için makalemizi okumanızı yeterlidir. Vodafone gsm operatörünün daha önce yapmış olduğu internet ve cepnet paketleri oldukça fazla ilgi görmüştü. Artık eskisi kadar ilgi görmeyen bu paketlerin üstünde daha iyi internet paketi kampanyaları yapılmıştır. Vodafone internet ve cepnet paketi nasıl iptal edilir yazımızı okuyarak internet paketinizi iptal edebilirsiniz.

Daha önce almış olduğunuz internet ve cepnet paketiniz aylık olarak otomatik yenilenmektedir. Artık bu internet ve cepnet paketini kullanmak istemiyorsanız kullanmış olduğunuz paketi iptal etmeniz gerekmektedir. İnternet paketinizi iptal ederek size daha uygun olan kampanyadan istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Vodafone operatörü daha önce yaptığı kampanyaları oldukça fazla ilgi görmüştü. Fiyatı uygun olan bu paketler artık eskisi gibi aynı fiyata hizmet etmemektedir. Sizde bu paketlerden birini kullanıyorsanız almış olduğunuz internet paketini iptal etmeniz gerekmektedir.

ve internet paketi iptali

Aylık cepnet ve internet paketi satın aldıysanız interteniz her ay otomatik yenilenerek siz iptal etmediğiniz sürece kullanmak zorunda kalırsınız. Aylık cepnet ve internet paketini iptal etmek için IPTAL AYLIKCEPNET yazıp 3636 a kısa mesaj atarak kullanmış olduğunuz internet paketinizi iptal edebilirsiniz.

Vodafone operatörünün yaptığı bu paket artık satılmamaktadır. İptal ettikten sonra aynı paketi tekrar kullanamayacağınızı bilmenizi isterim. Vodafone aylık internet ve cepnet paketini iptal ettikten sonra şuan satışta olan başka bir paketi kullanmak zorundasınız.

 Kategori: Cep Telefonu, İnternet Yazar: Admin 2 yorum yapılmış Tarih: 9 Aralık 2012

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

2 Yorum var.

  1. Dağa önce aylık cepnet abonesi oldum fakat şimdi iptal etmek istiyorum olmuyur karşı tarftan işlem yapılmıyor diye bi ileti geliyor bana şuan bu paket yetersiz geldiği için değiştirmek istiyorum nasıl yardımcı olursunuz tşk.

  2. yapamıyorum

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.