yasaklı sitelere girişYasaklı siteler gün geçtikçe artmaktadır. Aslında amacımız legal olan sitelere giriş yöntemini anlatmaktan çok bize faydalı olan fakat saçma sebeplerden dolayı yasaklanan sitelere nasıl girebileceğimizi anlatmak. Daha önce bu yazımızda yasaklı sitelere giriş için bir çok yöntemi göstermiştik fakat kolay ve kısa bir yöntemle yasaklı sitelere nasıl girileceğini herkezin anlayacağı şekilde göstermek istedik.

Yasaklı sitelere giriş yapmanın en kolay yöntemi proxy siteleriyle istediğiniz siteye giriş yapmaktır. Tabi proxy sitelerini kullanıyorsanız reklamlara da katlanmak zorundasınız. ve siteleri proxy sitelerine birer örnektir. Proxy sitelerini kullanarak istediğiniz siteye giriş yapabilmektesiniz.

Proxy siteleriyle yasaklı sitelere girerken çok fazla reklamlarla karşılacaksınız. Ben arada bir site olmasın ve reklamlarla karşılaşmak istemiyorum diyorsanız daha zor bir yöntemi kullanmak zorundasınız. Bu zor yöntemlerden biri host dosyasını düzenleyerek yasaklı sitelere giriş yapmaktır.

Bilgisayarınızda aslında bazı siteler ve ipleri tanımlayacağınız bir dosya bulunmaktadır. Bu dosyaya sizde sitenin adını ve ip adresini yazarak yasaklı sitelere reklamsız kolayca girebileceksiniz. Bu dosya C:/Windows/System32/drivers/etc klasöründeki host isimli dosyadan ulaşabilirsiniz. Öncelikle bu host dosyasını masaüstüne kayıt edip not defteriyle açarak istediğiniz düzenlemeyi yapıyorsunuz sonrasında dosyayı kayıt edip tekrar aldığınız yere yapıştırıyorsunuz. Sonrasında modeminize reset atın ve tanımladığınız siteye kolayca giriş yapın.

Tekrar belirtmek istiyorum, yasadışı ve illegal sitelere giriş yapmak suçtur. Bu yöntemleri sadece size faydalı olan yasadışı ve suç unsuru taşımayan siteler için kullanmanızı öneriyoruz.

Daha detaylı bilgi için webister yasaklı sitelere giriş konusunu okuyabilirsiniz.Kategori: İnternet Yazar: Admin 4 yorum yapılmış Tarih: 2 Kasım 2012

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

4 Yorum var.

  1. kardes bende senin dediklerini yaptım ama bütün sitelerde ve digerlerinde ekranda this video will be available soon yazısı cıkıyor ne yaptısam olmadı lütfen bana yardım edin şimdiden saygılarımla tşkrlrr

  2. C: Windows System32 drivers etc yi başlat menüsündeki çalıştırdan denedim .olmadı dolayısı ile hosts uaçamadım .Başka yolu var mı?

  3. Yasak siteleri açmanın kolay yolu yok, DNS ler işe yaramaz, Proxy siteleri belli siteler haricinde açmaz, dinamik ip kullanan siteleri eklesek bile her seferinde Hosts tan değiştirmemiz gerekecek ayrıca Hosts dosyası değiştirmeyi güvenli kip te açıp değişiklik yapabilirsiniz aksi takdirde erişimi reddeder ki ben onun bile işe yaramayacağını düşünüyorum bu işte en basit Hostpost programı o da rahatsız edici reklamlarla dolu en güzeli internet sahibi sizseniz müşteri hizmetlerini arayıp ısrarla güvenli internet kuralının kaldırılmasını isteyin birde özgür internet hakkından bahseden bir mail ya da fax gönderin sorumluluk kabul ettiğinizi belirtiyorsunuz o zaman tüm sitelere girişinizi açıyorlar.

  4. Çok güzel bir konuya parmak basmışsınız. Teşekkürler

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.